برخلاف برخی بازیگران دیگر که هدفشان این است که نه تنها ابر قهرمان پراکنده بلکه ابرقهرمانانه ی به نظر برسند - مثلاً به Thor ، Black Widow یا Wonder Woman مراجعه کنید - هدف اصلی دیوید هاربور این بود که ابرقهرمانانه ترسناک به نظر برسید. و برای اینکه ترسناک به نظر بیاید ، او باید قوی به نظر می رسید. واقعاً قوی

هاربر توضیح داد: "از نظر Hellboy ، مانند او یک هیولا شیاطین بزرگ است اما او واقعاً می داند چگونه بجنگد." "من می خواستم به طور عمده قدرت و قدرت را توسعه دهم به طوری که وقتی من این حرکات را انجام می دهم و این نقش را انجام می دهم که شما آن را باور کنید. مانند ، شما معتقدید که این پسر وقتی به شما برخورد می کند مانند کامیون شما را هدف قرار می دهد." شخصیت شخصی خود را که گاهی اوقات بسیار ناامن است و بعضاً گاهی اوقات این شخصیت را دوست دارد ، بدانید ، "f *** شما". مانند ، می دانید ، وقتی قدرت بیشتری دارید ، می توانید مانند آن ، این کار را انجام دهید. "

مربی هاربور با ارزیابی بازیگر موافقت کرد. سالادینو گفت: "ما نمی خواستیم مانند Abercrombie . مثل یک مدل پاره شده". "شما باید شبیه ترسناک به نظر برسید. اما فکر می کنم ما آن را میخکوب کردیم. من واقعاً احساس خوبی نسبت به آن داشتم."

او با انگیزه ماند
گتی ایماژ

همانطور که هر بازیگری که تا به حال در یک رژیم آموزش ابرقهرمانان شرکت کرده است به شما خواهد گفت ، انگیزه مهم است. دیوید هاربور علاوه بر اینکه مایل بود ببیند که آیا او واقعاً دارای عضلات شکمی است ، از طرف افرادی که برای دیدن راه اندازی مجدد Hellboy به سینماها می روند انگیزه پیدا کرده است. به طور خاص ، سه نوع متمایز از افراد.

بندر توضیح داد: "طرفداران همان چیزی هستند که مرا از طریق همه چیز انگیزه می دهند." "و همچنین مخاطبی که به دیدن فیلم خواهد آمد و نفراتی که در آنجا تصمیم گرفته اند قبل از یک صحنه نظر خود را نشان دهند ، حتی تیراندازی شده است. من چیزی برای اثبات هر سه نفر دارم. من واقعاً می خواهم عدالت را انجام دهم. به این شخصیت و یک Hellboy ایجاد کنید که همه بتوانند از پس آن برآیند. "

بدنش شرمنده بود
گتی ایماژ

در گفتگو با The Wrap ، هاربور آنچه را او "داستان هالیوود" نامید ، در مورد زمان مورد استماع بازی برای بازی Blob in X-Men Origins: Wolverine فاش کرد. پس از اینکه کارگردان بازیگری به وی گفت که برای این نقش عالی است ، زیرا آنها به "یک مرد بزرگ برای پوشیدن کت و شلوار نیاز داشتند" ، هاربور موافقت خود را به استماع داد. در حین خواندن قسمت ، پیراهن خود را بالا برد و به شوخی گفت: "من همینجا حباب شما را گرفتم!"

در دیدار بعدی با کارگردان ، هاربور ادعا کرد که به او گفته شد ، "دیوید ، ببین ، شما فوق العاده هستید ، ما واقعاً فکر می کنیم شما فقط یک بازیگر عالی هستید ، ما فقط نگران هستیم . شما پیراهن خود را بالا کشیدید و ما . ما فقط کمی نگران سلامتی شما هستیم. "

هاربر گفت: "من مثل یک دقیقه صبر کردم ، شخص صبر کنید ، یک ثانیه مکث کنید." "هاربر گفت:" شما به من می گویید که بازی Blob خیلی چاق هستم؟ این عالی است ، من باید f را برگردانم. به نیویورک "

اگرچه او تمایل خود را برای جمع آوری پول از Hellboy به این حکایات نسبت نمی دهد ، ما باید فکر کنیم که کمی انتقام شیرین درگیر است.

او هنوز Hellboy بزرگ نیست

دیوید هاربر با وجود اردوگاه پوتین 10 هفته ای که با یکی از مربیان پر تقاضا در هالیوود برگزار می کند ، واقعاً به اندازه شما فکر نمی کند. در حقیقت - همانطور که شاید از اولین تصاویر این بازیگر به عنوان Hellboy حدس زده باشید - او در واقع لباس شخصی دارد.

هاربر با کلی و رایان در LIVE رفت و با ابراز نیتی از عدم امکان ارسال عکس سلفی های اینستاگرام مانند دیگر همگروه های ابرقهرمان خود گفت: "فکر کردم مثل این ، اینجا برویم! من می توانم یک فیلم ابرقهرمانی را انجام دهم و می خواهم این کار را انجام دهم. کریس پرات چیزهایی است که شما در مقابل آینه سلفی می گیرید و سلفی می گیرید . [سینه های مرغ] را بخورید و مرتباً تحصن می کنید و دویدن و چیزهای دیگری را انجام می دهید . بنابراین من از همین راه شروع کردم و شروع به کاهش وزن کردم ""

مشکل این است که کاهش وزن آن چیزی نیست که تولید کنندگان در نظر داشتند. هاربور توضیح داد: "و تمام این پروتزها در حال ساخت هستند." "این یک نوع فیلم هیولا است ، و تمام این [لباس بدن] وجود دارد. و تولیدکنندگان اکنون مانند" اگر وزن خود را کاهش دهید ، نمی خواهید در این لباس شرکت کنید. " خوب ، [لباس] مانند آرنولد شوارتزنگر. " هاربر به منظور اینکه واقعاً شبیه به هالوبی قلاب شده باشد ، ادعا می کند که وی به 5 سال و استروئید نیاز دارد.

بندرگاه همچنین می تواند تمام غذاهای آشغال را که می خواهد بخورد. "من تولیدکنندگان با من تماس می گیرند که می گویند ، مثلاً:" شراب بیشتری! چرا شما پیتزا نمی خورید؟ " مطمئناً رژیم مشهور و واقعی مشهور سبزیجات و پروتئین های بدون چربی را ضرب می کند.

توصیه شده
بعدی
نحوه جوش برولین برای بازی کابل در Deadpool 2 پاره شد
کابل
توسط سارا سازو / سپتامبر. 7، 2017 10:55 EST / بروزرسانی شده: 20 فوریه 2018 4:08 بعد از ظهر EST

جاش برولین از زمان کودکی در فیلم های اصلی بازی کرده است ، اما مانند بسیاری از بازیگرانی که شروع خود را آغاز کردند و اولین موفقیت خود را در سنین جوانی به دست آوردند ، او به عنوان بزرگسالی سهم منصفانه خود را از فراز و نشیب های شغلی پنهان کرده است و واقعاً فقط در طی 15 سال گذشته ، او واقعاً به جریان اصلی شکسته شده است و به عنوان یک ستاره بالغ هالیوود ، به حضور بزرگتری دست یافته است. و ما در مورد حضور صفحه صحبت نمی کنیم - ما در حال صحبت از حضور جسمی ، واقعی ، مقدس-گاو-آن پسر هستیم. بنابراین چگونه برولین از قاب باریک و باریک او به عنوان یک مرد جوان در The Goonies تا پدربزرگ عضلانی شکسته شده رشد کرد که به نظر می رسد او برای تصویربرداری از کابل طنزهای مارول در Deadpool 2 ورزش می کند؟ مثل تو

ممکن است تصور کنید ، این کمی پیچیده تر از فرهای غلظت و مرغ آب پز است. این که آیا شما می خواهید به مانند یک کابل در زندگی واقعی به نظر برسید یا فقط به دنبال یک الهام بخش اضافی بین تکرار هستید ، در ادامه بخوانید تا ببینید دقیقاً چگونه برولین اینقدر جک زده است.

با الهام از طنز
کابل

صعود برلین به طوفان از روی صفحه شروع شد ، با اینکه برولین چند کابل کابل را به یکی از مربیان شخصی خود گرفت تا در مورد آنچه می خواست مشخص کند. اما این نکته وجود دارد - مشهورترین نگاه کابل توسط راب لیفلد ، هنرمندی که کار او اغلب با شکلهای بدن پمپاژ ، سبک و غیرواقعی صورت می گیرد ، تعریف شده است. نزدیک شدن به نیمه راه به آنچه کابل در نقاشی های Liefeld به نظر می رسد ، باعث می شود که شما در زندگی واقعی کاملاً خرد شده به نظر برسید.

جاستین لوواتو ، مربی شخصی و مربی بدن سازی که با برولین روی ظاهر خود کار کرده است ، گفت: منظور من این است که شخصیت همه بازوها است و از بدن بالایی بالایی برخوردار است. وی گفت: "من می دانستم که این کار خیلی زیاد خواهد بود ، اما می دانستم که چگونه او را در انجام این کار کمک کند. جاش آماده شد تا کار را انجام دهد. به مدت شش هفته مستقیما حداقل سه ساعت در سالن بدنسازی بودیم. روز

بنابراین درس اینجا؟ نوعی مانند این جمله قدیمی است "شلیک برای ماه و در میان ستارگان". می خواهید عظیم شوید؟ رویای بزرگ داشته باشید ، هدف بالایی داشته باشید و هرگز استنشاق سینه مرغ را متوقف نکنید.

خوردن سالم (و چسبیدن به آن)
جاش برولین اینستاگرام

هرکسی که سعی در لاغر شدن یا حجیم کردن دارد ، می داند که رژیم گرفتن به معنای محرومیت از خود نیست ، بلکه در مورد تغییر عادات شماست. تلاش برای محدود کردن کالری ها برای قرار دادن بدن در حالت چربی سوزی به شما اجازه نمی دهد طولانی مدت وزن خود را از دست بدهید ، و خوردن غذاهای سنگین با کالری سنگین مانند پیتزا و کیک شکلاتی به صورت فله ، باعث زیبایی و ظاهر شما نمی شود. هر جا که به اندازه بالقوه به اندازه بالقوه شما بتوانید اگر آنرا برای برنج قهوه ای و پروتئین زیادی خاموش کنید ، مناسب است.

برولین در یکی از پستهای دلگرم کننده # فیش_پرسی گفت: "آینده کابل ، از درون در حال رشد است." "ساختمان تمیز از گذشته سفرهای پیراشکی به حالت سخت فعلی که او وجود دارد. بدون قند. بدون نان. بدون پاستا. دستگاه ساخته شده است. من دلخور می شوم."

وی در یک پست دیگر ، با ضبط تمرین از بدن بالا ، افتخار خود را برای رفتن "کاملاً تمیز" به اشتراک گذاشت: "بدون مواد مخدر ، هیچ یک از آن نیست. ماهی ، برنج ، تخم مرغ ، سبزیجات ، آب ، یک قهوه ضد گلوله یا غارنشین در صبح. تقریبا 50 ساله ام. زمان مختلفی است: دسترسی ما به همراه برخی رشته های تصویر بزرگ در نقاط عطف همیشه تعجب آور است. به قطار بروید. "

او تمرینات و ذهن خود را متمرکز نگه داشت
جاش برولین اینستاگرام

در حالی که حضور در ورزشگاه نیمی از نبرد است ، کاری است که شما در آنجا انجام می دهید که واقعاً حساب می شود. حتی اگر شما وزنه ها را زده اید و به حالت خستگی کار می کنید ، ممکن است نتیجه مورد نظر را بدست نیاورید ، مگر اینکه با ذهن تمرین کنید ، تمرکز بر فشار و تقویت بخش های خاص بدن به جای قرار دادن وزنه بر روی هر کدام از دستگاه ها باز است تا همه انرژی از بین رفته است

با هدف داشتن کابل بیشتر شبیه به کابل ، برولین یک ویدیو را به طور خاص روی کشش های قفسه بندی برای بهره‌مندی از قسمت بالای بدن خود به اشتراک گذاشت ، اظهار داشت: "روزی من خیلی خوب ممکن است یک سر ابرقهرمان را (یا دو) از بدن خود بیرون بیاورم." مطمئناً امیدوار هستیم اگر قصد استفاده از آن را ندارید تا قهرمانان خود را به صورت دستی چند نفر را از بین ببرید ، از آن امتیاز R استفاده می کند؟

برولین همچنین در مورد تمرکز ذهنی مورد نیاز برای ماندن در یک قاب مناسب ذهن صحبت کرده است و این واقعیت است که داشتن یک روز تقلب تا زمانی که به نفع آن طرز فکر باشد خوب است. این بازیگر در پست اینستاگرام خود گفت: "این چالش بیدار شده است که هیچ بهانه ای وجود ندارد ، اما نیازی به کمال نیست." "روزهای تقلب دوباره پر شده و به بدن خود می گویند اشکالی ندارد. این باعث می شود که از حالت وحشت استفاده نکنید ، که معمولاً آن را خاموش می کند و در نتیجه نتیجه بدتری به شما می دهد. در این حالت نگه دارید ، سپس وقتی آن روز فرا رسید ، می توانید قاتل شوید که FRIGGIN DONUT!"

شبکه دوستان پشتیبان او
جاش برولین اینستاگرام

مطمئناً هیچ کس بدون کمک کمی حرفه ای دچار خستگی ستاره نمی شود و برولین اذعان می کند که پیشرفتی که او در بدن خود انجام داده است نتیجه تلاش تیمی است. وی در پستی در اینستاگرام خود گفت: "این یک دهکده کوچک طول می کشد." و البته ، او همیشه فریادهایی برای کاترین برولین ، همسرش ، شریک تجاری و غالباً چشم در پشت دوربین برای کلیپ های تناسب اندام خود در رسانه های اجتماعی دارد.

این بازیگر همچنین تشویق می کند از طریق اعضای گروه لیگ عضله های اسپانیایی - از مجریانی مانند بازیگر کشتی گیر حرفه ای تبدیل شده به دیو باتیستا ، که برولین آن را "مربی بزرگ من" می نامد. برولین همچنین در پستی در اینستاگرام خود ، برخوردی لذت بخش از او با مردی که نقش دراکس ناوشکن را بازی می کند ، مرتبط کرده است. "فقطdavebautista را در ورزشگاه دیدم و او گفت:" چه اتفاقی برای شما افتاده است؟ " هاها. بهترین تعارف تا کنون. "

دوز رقابت دوستانه
اینستاگرام

در حالی که تشویق مثبت همیشه خوب است ، داشتن رقیب نیز می تواند مفید باشد ، ایجاد روحیه ای رقابتی که به شما امکان می دهد در صورت خاموش کردن ، آخرین مجموعه یا دامان خود را پاره کنید. برو

olin از آن انگیزه زیادی به دست آورد که رایان رینولدز ، ستاره همکار Deadfield 2 ، شخصیت شخصیت Merc را در حالی که او عکسهای رسانه های اجتماعی کابل را با لایک های "#PremiumCABLE # MaximumA- سوراخ نشان می دهد ، به دست می آورد. "

از طرف خودش ، برولین با داشتن هشتگ های بی احترامی خاص خود ، از جمله "# ryanreynoldsismyb—" ، بسیار شادتر از آن است که به عقب برگردد. او به تازگی در اینستاگرام او عکسی از دو ستاره Deadpool 2 را در کنار هم در مجلات رقیب به اشتراک گذاشت و این دو ویژگی را به نفع خود مقایسه کرد. "راز رینولدز اسرار هوشمند الاغ یا ضرب و شتم جاش برولین شیاطین خود برای رفتن هالیوود به هلایزر؟" او در پست پرسید. "این عادلانه نیست." البته ، از آنجا که دوتایی حتی تظاهر نمی کنند که tiff در واقع واقعی است ، او با برچسب زدن به پست #bestfriendsforver نتیجه گرفت.

او یک خط لباس برای تبلیغ دارد
جاش برولین اینستاگرام

وقتی می خواهید شکل بگیرید ، هر انگیزه ای را می توانید به دست آورید. این که آیا می خواهید در پیاده روی به آپارتمان خود خسته نشوید ، یا اینکه فقط در محیط های اجتماعی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید ، داشتن آستانه دستیابی و حفظ به شما در پاسخگویی کمک می کند. انگیزه برولین برای ماندن به همان اندازه که می تواند خوب به نظر برسد؟ این همه تجارت است ، عزیزم.

این بازیگر به همراه همسرش ، کاترین برولین ، اخیراً خط تولید لباس های فعال ، غالب را راه اندازی کرده است که او در پست های تمرین و اغلب ورزش هنگام تبلیغ عرق ، تبلیغ می کند. این فقط برای خط پایین خودش نیست ، بلکه این خط در حال حاضر تبلیغاتی را در نسخه محدود #CABLESWOLE از تی شرت ، تاپ های مخزن ، کاپشن و کلاه انجام داده است تا از سازمان هایی مانند بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود بهره مند شود. علاوه بر سالم نگه داشتن او ، ماندن در شکل تقریباً مطمئناً به 49 ساله کمک می کند تا جرقه ای به برند خود بیفزاید.

او وظیفه مضاعف را به عنوان تانوس می کشد
تانوس

جالب است بدانید که تا آنجا که نوع بدنی می رود ، کابل حتی از تانوس ، یک شرور آسمانی که در قدرتمندترین اوست ، در واقع مرگ خسارت دیده است ، حتی بیشتر از یاهو بیدار می شود. و حتی اگر عملکرد او از Thanos در خدمت زنده سازی شخصیت CGI باشد ، جادوگران فناوری در مارول به همان اندازه عملکرد فیزیکی Brolin را بر روی صفحه نمایش قرار می دهند تا بتوانند از طریق روند ضبط حرکت.

بدیهی است که برولین نیازی به شباهت به تانوس ندارد یا برای بازی در این نقش تمیز نیست ، اما داشتن یک قاب بزرگ و تکان دهنده تحمیل در خدمت برخی از واقع گرایی ها به دیوانه تیتان است وقتی که سرانجام وارد شد تا همه آفرینش ها را در Avengers: Infinity War خراب کند. . مطمئناً اگر او هنوز به اندازه او باشد ، باور داشتن او را به نقش سخت تر می کنیم ، مثلاً ، "هیچ کشوری برای پیرمردها" ، جایی که خاویر باردم نسبتاً لاغر با او تهدید آمیز باشد. (حتی اگر به نظر برسد مانند او در W. حتی سخت تر خواهد بود.) حتی اگر Thanos CGI باشد ، اما چیزهای کمی مهم هستند. به علاوه ، به آن دستکش نگاه کنید. اگر می خواهید آن را بپوشید مجبورید فرهای زیادی از مچ دست انجام دهید.

خوشبختانه ، برولین کار سختی را انجام داد و تمام دنیا ثمره زحمات او را وقتی پانچ یک و دو فیلم جدید Avengers و Deadpool 2 در سال 2018 به سینماها زد ، دید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها