رایان رینولدز همیشه مردی سرگرم کننده و دوست داشتنی بوده است. اگر به اولین نقشهای بزرگسالان او در اواخر دهه 90 برگردید ، دو پسر ، یک دختر ، و یک پیتزا محل و موفقیت سینمایی او در ون وایلدر سال 2002 ، این بازیگر را پیدا می کند که با همان روحیه جذاب و آنارشیک جذاب ، همچنان کار می کند. با امروز تفاوتی که ممکن است متوجه آن شوید؟ او در اوایل دهه 20 چقدر لاغر بود ، به خصوص در مقایسه با ساخت گوشت گاو که اکنون ورزش می کند.

بنابراین چگونه این بازیگر کودک سابق بدن خود را از لاغر به معنی تبدیل کرده و از یک سری نقشهای کمدی به یک لباس مجلسی در یک سری فیلم های ابرقهرمانی ، از سال 2004 بازی Blade: Trinity تمام راه تا Deadpool و دنباله آن در سال 2018 رفته است؟ هشدار داده شود: هیچ ترفندی وجود ندارد - فقط وقت ، انرژی و فداکاری. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه رایان رینولدز بدست آمد و ماند - پس چاق شد.

بنیادی از Blade: Trinity

رینولدز اولین موفقیت بزرگ در زمینه فیلم های کمیک بوک خود را در جهان پیش سینمایی 2004 مارول فیلم Blade: Trinity ، شکارچی خون آشام ، هانیبال کینگ به تصویر کشید. وی با توجه به ویژگی پشت صحنه این فیلم ، آموزش خود را در کنار سایر نوازندگان آغاز کرد.

رینولدز گفت: "مربی قبل از شروع فیلم می خواست حدود 10 پوند را روی من بسته و ماهیچه ها را بالا ببرد." "می دانید ، باید افراد را بالای سر خود بلند کنید ، آنها را به اطراف پرتاب کنید ، و با خون آشام های خونخوار مبارزه کنید."

یکی از مربیان شخصی که با او کار کرد ، یک عضو تیم المپیک المپیک انگلیس به نام دارن چاپمن بود که رینولدز آن را "یکی از الهام بخش ترین افرادی که تا به حال با او ملاقات کرده ام" خوانده است. با کمک چاپمن ، رینولدز برای اولین بار در زندگی خود بازی آمادگی جسمانی را بالا برد. او درباره روزهای قبل از بلید گفت: "من بسیار ناسالم بودم." "من اهمیتی نمی دادم که چه چیزی بخورم و چه نوشیدم."

مشخصات این رژیم کافی است تا ماهیچه های شما فقط در مورد آنها فکر کنند. رینولدز گفت: "تمرینات حدود دو یا سه ساعت بود که عموماً با حدود 500-1000 تحصن شروع می شد." "پس از آن وزن های سنگین به صورت فله. من یک مرد کله پاچه هستم ، بنابراین ما کاردیو را کاملاً قطع کردیم و فقط بر روی انبوه سازی تمرکز کردیم. تمرینات مربوط به وزنه شامل انواع تمرینات بسیار زیاد است که می توان آنها را در تکرارهای مربوط به هشت تا 12 ، به مدت شش روز ذکر کرد. هفته. بعد از هفته اول ، من آرزوی آزادی شیرین مرگ را داشتم ، اما خیلی زود به زودی وارد آن شدم. "

نگه داشتن شکل بدن پویا

اگرچه رینولدز مناسب بوده ، در این مرحله ، برای بیشتر کار خود ، فکر نکنید که او فقط از همان نقش دیگر با همان ترکیب بدن کنار می رود. یک مطالعه دقیق درباره فیلمبرداری وی تأیید می کند که او بسته به نقشی که دارد ، تغییر می کند - کرایه ی کرایه ی ابرقهرمانان ، و لاغر شدن برای ژانرهای زیر زمینی مانند عاشقانه و کمدی.

این اطلاعات از یکی از مربیان شخصی دیرینه رینولد به نام بابی استروم تهیه شده است که از روزهای Blade: Trinity با این بازیگر همکاری می کند. طبق گفته استروم ، رینولدز نمی داند وارد چه چیزی می شود. همانطور که مربی به WebMD گفت ، "هیچ کس برای تمریناتی که با آنها انجام می دهم ، آماده نیست."

استروم با بیان اینکه درباره رژیم رینولدز به طور خاص صحبت می کند ، گفت: "هر کاری که فیلم او را مجبور به انجام آن می کرد ، تمرین را بر اساس آن انجام دادیم. وقتی او نیاز داشت که برای صحنه های جنگ آماده شود ، ما باید کیک بوکسینگ را انجام می دادیم. در یک مرحله تیم بدلکاری گفت. من ریان کارهای مهارتی زیادی انجام می داد و اطمینان می داد که پشت او برای این کار واقعا قوی است. "

فقط نقشهای غیر ابر قهرمانی به رینولدز اجازه می دهد تا مدت زمان کمی چیزهای سخت را کنار بگذارد. استروم گفت: "برای تیغ و فانوس سبز ، او 200 پوند و 8 درصد چربی بدن بود." "برای رام کوم ها ، او حدود 180 و 11 درصد چربی بدن دارد. وقتی او یک کمدی را انجام می دهد ، او احتمالاً به ورزشگاه می رود تا هر روز کابل را انجام دهد. من حتی آنجا نیستم."

یک هفته شش یا حتی هفت روزه
اینستاگرام

برخی از کارهای روزمره که رینولدز در حالی که آموزش یک نقش ابرقهرمانی را در مرز سادیستی انجام می دهد ، اتخاذ می کند ، و قطعاً نباید توسط کسی که تحت هدایت یک مربی بسیار آگاه است ، تلاش نکند. به عنوان مثال ، برای به دست آوردن اندازه برای Green Lantern ، استروم گفت این بازیگر هفت روز در هفته ، 90 دقیقه در روز کار می کند ، هرگز دو بار همان تمرین را انجام نداد - و ظاهراً این شش ماه ادامه پیدا کرد.

"این مربی می گوید:" ممکن است یک روز 70 درصد کار پوستی داشته باشد ، بعد از آن کار برخی از پا یا کار با بدن انجام شود. او با دمبل یا قدرت اصلی کار می کرد. " "با کار کردن عضلات متضاد از روز به روز ، تمرینات یکدیگر را کامل می کردند. آنها جریان می یافتند."

حتی در روزهایی که بازیگر کاملاً مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، استروم برای او کار سازنده ای پیدا کرد. وی گفت: "وقتی او کاملاً خسته می شد به پیلاتس یا یوگا می گشتیم. یا اگر او روز را در محوطه نگه داشته بود ، می خواهم او را به صورت کشش یا غلتکی کف بخورد."

اکنون ، این برنامه جامع به هیچ وجه برای همه توصیه نمی شود. بیست یا 30 دقیقه ورزش در روز برای سلامتی شما کافی است و ضربه زدن به ورزشگاه سه بار در هفته می تواند برای حفظ سلامتی شما کافی باشد. این نوعی تمرین با شدت بالا است که شما فقط وقتی می دانید که می خواهید آن بدن را برای مخاطبان میلیونی خود نمایش دهید.

آموزش دقیق ، سخت تر نیست
اینستاگرام

راز کثیف کثیف در مورد کارهای "500-1000 تحصن" که رینولدز برای Blade انجام داد: Trinity این است که بسیار کارآمد نیست و شاید حتی برای شما هم خوب نباشد. روش های بسیار بهتری برای آموزش آب های خود نسبت به تعداد خام از طریق خیلی زیاد گرفتگی منظم وجود دارد.

دون سالادینو ، یکی دیگر از مربیان دیرینه رینولدز ، به مردان ژورنال گفت: "واقعیت غیرقابل انکار این است که abs یکی از اولین گروه های عضلانی است که افراد به نظر می رسد کسی در حال شکل باشد." "وسوسه زیادی برای غلبه بر آنها وجود دارد."

تحت هدایت سالادینو ، رینولدز باهوش تر کار می کرد ، نه سخت تر. سالادینو گفت: "من دوست دارم که رایان در حال کاهش مع باشد زیرا قسمت تحتانی کمر او به پایین وزن بدن او کاهش یافته است و این امر او را مجبور می کند از قسمت تحتانی شکم خود بکشد." وی گفت: "اگر او قصد داشت چرخش سنتی را انجام دهد ، ستون فقرات خود را به حالت خمیده قرار می دهد و خطر آسیب دیدگی زیادی به همراه دارد.

علاوه بر تمرینات بیشتر مراقب باشید ، سالادینو بر اهمیت جاودانه بن بست ها و چمباتمه زدن تأکید می کند. وی ادامه داد: "اینها هنوز دو بهترین تمرینات شکمی هستند که می دانم زیرا تمام بدن شما مجبور به مهار و تثبیت شده است. بنابراین ، به دلیل این که بیشتر از عضلات خود استفاده می کنید ، می توانید وزن بیشتری را انتخاب کنید ، که به نوبه خود می رود. هسته شما

به گفته این مربی ، نتایج این بازیگر 40 ساله را می پردازد: "می توانم بگویم رایان اکنون در بهترین شکل زندگی خود است."

مقدار مجنون غذا
گتی ایماژ

اولین باری که رینولدز برای بازی در Deadpool بازی نکرد ، در فیلمی نبود که نام او را به اشتراک بگذارد ، بلکه X-Men Origins در سال 2009 بود: Wolverine ، گمراهی اشتباه که دهان شخصیت را دوخته بود ، بسته شد و به او قدرت انتقال و انفجارهای نوری را داد. صرفنظر از این ، رینولدز نمی خواست این فرصت را بخواهد که شخصیت را بازی کند حتی با روشی به خطر بیافتد که از کنار او عبور کند.

رینولدز در مصاحبه با تناسب اندام آقایان گفت: "من تمام زندگی خودم طرفدار Deadpool بوده ام ، بنابراین اگر کسی نبودم ، کسی را قتل می کردم." اما علی رغم علاقه مادام العمر به شخصیت ، او وقت زیادی را برای آمادگی برای ایفای نقش در مواقع فرصتی که به طور غیر منتظره ای برای خودش فراهم شد ، نداشت - او مجبور شد سریع به نتیجه برسد. رینولدز گفت: "[ددپول] آخرین لحظه اضافه شدن به ولورین بود ، بنابراین مجبور شدم سریع عضله شوم." "من مانند بچه ها در حال خوردن غذا می گشتم ، زیرا آنها به منظور بزرگ شدن می گذشتند."

عادت کردن این چیز مفید بود ، حتی اگر هفت سال دیگر طول بکشد تا او شانس این را داشته باشد که نسخه دقیق تری از Deadpool را روی صفحه نمایش بگذارد.

در آشپزخانه کمک کن

یکی از دلایل بسیاری که سخت گرفتن کار عادی برای یک بدن ابرقهرمانی بسیار دشوار است با کلیه منابعی که یک فرد مشهور در دسترس است وقتی یک استودیوی فیلم نتیجه نتایج را میخواند ، است. یکی از بزرگترین مزایای رینولدز این است که او افرادی را داشته است که می خواهند برای او آشپزی کنند ، تمام مطالب پیش بینی شده را انجام دهند و کار را از معادله بیرون بیاورند وقتی صحبت از خوردن غذا نه فقط سالم باشد ، بلکه به روشی باشد که به طور مؤثر ماهیچه ها را رشد داده و چربی را نیز قطع کند.

استروم درباره زمان حضور آنها در هنگام شلیک فانوس سبز گفت: "من شش روز در هفته برای او آشپزی کردم." وی گفت: "من یک بولونز سالم درست می کنم: بیسون زمینی بدون چربی 97٪ ، که در یک ماهی با کلم بروکلی و سس مارینارا خودم ، که به همراه فلفل سیاه ، کمی قهوه ، و مقداری سیر سیر شده و بدون نمک ، بنابراین شکر ، سرو شده است. برنج قهوه ای یا ماکارونی برنج قهوه ای با کیفیت عالی. "

ردیابی هر روز کار سختی است و بدون کمک یک سرآشپز دوستانه ، حتی رینولدز اعتراف می کند که گم شده است. وی به Us Weekly اعتراف کرد: "من در آشپزخانه مبتکر نیستم. "اگر من آشپزی کنم ، شما آتش سازه ای خواهید داشت. آتش نشانان درب ما را لگد می زنند ، همسرم را دور می کنند و زندگی بهتری به او می دهند."

تغذیه بیش از ورزش

وعده های دیگر در هنگام آموزش ، یک وعده غذایی با مربی مربی می تواند یک بوقلمون یا ماهی کبابی باشد. در هر صورت ، این موضوع واضح است: پروتئین ، پروتئین ، پروتئین ، با مقدار زیادی سبزیجات سالم و فاقد نمک یا مواد افزودنی سرشار از قند.

تصادفی نیست که رینولدز می گوید بدن او بیشتر نتیجه تغذیه است ، نه ورزش. وی درباره آموزش خود در مورد این موضوع گفت: من آموختم که 80 درصد از ساختن عضلات رژیم غذایی است. وی گفت: "ما غذا را به یک علم تبدیل کردیم ، و اطمینان حاصل کردم که کالری به اندازه کافی برای به دست آوردن جرم دریافت می کنم ، اما چربی نیست. مقدار زیادی از جو دوسر ، تخم مرغ ، میله های پروتئینی برای میان وعده ، مرغ ، ماهی یا استیک برای صرف شام. من مقدار زیادی از آن را خوردم. وعده های غذایی زیادی در تمام طول روز. مقدار زیادی پروتئین ، اما کربوهیدرات زیادی نیز وجود دارد. من واقعاً به آن مواد کربوهیدرات اعتقاد ندارم. احتمالاً برای شما خوب نیست - و باعث می شود شما بسیار دلپذیر باشید. "

با ادامه دادن این نوع رژیم ها به همراه آب زیادی ، بدست آوردن بدن مانند رینولدز بسیار آسانتر است. اما حتی اگر بازیگر گفته است که تمام تلاش خود را برای رعایت "غذاهای کامل و کامل" انجام می دهد ، اما اذعان می کند که روزانه تقلب گاه به گاه اتفاق می افتد. افراط و علاقه خود را؟ پیتزا. او حتی زنجیره ای دارد که خیلی دوست دارد و آنها را به اسم فریاد می زند.

"آیا واقعاً ناسالم است اگر شما را بسیار خوشحال کند؟" بازیگر پرسید. "در هارلم یک پیتزای پتسی وجود دارد که بهترین پیتزا است . در کل سیاره."

نظم و انضباط و تمرکز

در حالی که برنامه های تمرین برای رشد شما را به خوردن مقدار زیادی نیاز دارد ، آنچه می خورید و چه موقع بسیار مهم است. به منظور حصول اطمینان از حداکثر رشد عضلات ، رینولدز شبانه کربوهیدرات ندارد ، که به بدن اجازه می دهد هنگام بازگرداندن عضلات با پروتئین ، چربی را سوزاند. او همچنین بیدار می شود هر دو تا سه ساعت یکبار وعده های غذایی کوچک و سالم بخورد.

تا آنجا که ورزش می رود ، زمان بندی نیز مهم است. بنابراین چگونه رینولدز اطمینان می دهد که می تواند تمرین کند؟ آسان — او خود را برای انجام این کار در ورزشگاه محدود نمی کند ، ترتیب کارهایی را فراهم می کند تا بتواند در هر کجا و هر زمان که از برنامه های آنلاین طراحی شده توسط یکی از مربیانش ، دون سالادینو استفاده کند ، ورزش کند. رینولدز گفت: "من نمی خواهم صبح ها ساعت 4 صبح در یک سالن تاریک با کسی ملاقات کنم." "من فقط می خواهم بروم وقتی می توانم بروم."

انعطاف پذیری به رینولدز اتاق می دهد تا وقتی احساس کرد که بیشترین توانایی را داشته باشد ، سعی در انجام این کار را ندارد ، زیرا سعی نمی کند به دلیل داشتن یک برنامه پیچیده تیراندازی ، آن را تحت فشار قرار دهد یا از آن پرش کند. وی هشدار داد: "اگر از تمرین خود متنفر هستید ، قصد انجام آن را ندارید." "برنامه تناسب اندام خود را برای پاسخگویی به نیازهای خود سفارشی کنید."

لیستی از # چالش های چالش برانگیز
گتی ایماژ

رینولدز اظهار داشته است که اولین تلاش بزرگ او در آمادگی جسمانی ، او را از اینکه با یک رژیم تمرینی محکم حاصل شود ، شگفت زده کرد. او گفت: "با شکل گرفتن ، زندگی من تغییر کرد زیرا به من آموخت که می توانید کارهایی را انجام دهید که قبلاً غیرممکن بودند." که دقیقاً نکته ورزش کردن است: سریعتر دویدن ، دورتر بروید ، سنگین تر شوید.

حتی اگر هدف شما این باشد که بتوانید تمام مواد غذایی خود را از پله ها بالا بریزید بدون اینکه باد بگیرید ، به شما چیزی را می دهد که در حالی که وزنه ها را می زنید ، منتظر بمانید. هرچه فرد متناسب تر می شود ، اهداف آنها بالا می رود ، و در مورد رینولدز ، اهداف اکنون از سطح آسمان بالا هستند. این بازیگر می گوید صعود ماچو پیچو در لیست سطل خود است - هیچ شاهکار آسانی نیست. برخی از مواردی که وی از لیست خود خارج شده شامل یک زمان ماراتن 3:50 است ، که وی در سال 2008 به عنوان یک شرکت کننده در ماراتن شهر نیویورک به آن دست یافت.

این بازیگر در مقاله ای که درباره انگیزه خود برای ورود به ماراتن نوشت ، گفت: "بگذارید در ابتدا مشخص شود ، من دونده نیستم." "من یک شوخی در حال اجرا هستم."

رینولدز گفت ، آمادگی ماراتن ، که شامل ساعت 4:30 صبح از خواب بیدار می شود که بین 11 و 23 مایل به طول می انجامد ، "چیزی وحشتناک نیست". اما او با استفاده از طرز فکر و انگیزه خود ، او را دورتر از بدن خود که می خواست برود فشار داد. وی گفت: "شخصی که من باید ضرب و شتم کردم ، مردی هستم که هفته گذشته بودم." "رقابت شدیدترین دشمن از همه است ؛ من".

شوخ طبعی
اینستاگرام

در نهایت ، همانطور که به نظر می رسد رینولدز با بیشتر کارها در حوزه عمومی انجام می دهد ، کلید موفقیت این است که بدون جدی گرفتن خودتان جدی بگیرید. او در بروزرسانی اینستاگرام خود نوشت: "PRO TIP". "روز پا" مهم است. اما "روز لبخند" ضروری است. "

رینولدز همچنین با درگیر شدن در یک رقابت دوستانه با جوش برولین ، همبازی خود با بازی Deadpool 2 ، که چرخش حتی بیشتر از رینولدز نیز داشت ، چرخه تمرین فعلی خود را زنده کرده است. حتی مربیان رینولدز با نوارهای ملایم وارد می شوند ، با این که دون سالادینو تصویری را در اینستاگرام رینولدز در داخل و خارج از لباس Deadpool منتشر می کند ، به نظر می رسد شدید و کاملاً خرد شده ، فریاد زدن ، "joshbrolin ، شما هنوز هم کارهایی دارید که باید انجام دهید. "

رینولدز همچنین محدودیت های خود را می داند و معامله بزرگی از آنها ایجاد نمی کند. همه متفاوت هستند. رینولدز گاهی اوقات مقایسه هایی را با خودش و بازیگر مشهور دیگر مردان ایکس (و یکی دیگر از بازیگران مشهور مرد X (و همکارترین افراد مرد زنده زنده)) انجام می دهد: هیو جکمن ، که پس از یک خروج برازنده از لوگان ، چنگال های بازی در نقش ولورین را آویخت.

رینولدز وقتی از رژیم جنجال و برنامه زمانی که جکمن در یک مقطع اتخاذ کرده است ، گفت: "هیو جکمن یک فداکاری برای کار خود دارد که می ترسم از آن شراکت نکنم." او روزانه 6000 کالری دریافت می کرد. "اگر صبح ساعت 2 صبح بیدار باشم ، به این دلیل است که چیزی بسیار اشتباه پیش رفته است."

توصیه شده
بعدی
چگونه چادویک بوسمن ، بلک پنتر بلک هالیوود پاره شد
توسط ریکی دریسز / ژانویه. 10، 2018 12:26 EST / بروزرسانی شده: 16 ژانویه 2019 3:48 بعد از ظهر EST

چادویک بوسمن با قدم جدی در پی گرفتن انتقام از نقش خود به عنوان T'Challa در Black Panther ، قدم به قدم کریس ایوانز ، کریس همسورث و مجموعه ای از بازیگران ابرقهرمانان نخبه قرار گرفت اما سفر به تناسب اندام او در واقع قبل از پیوستن او به خوبی آغاز شد. جهان سینمایی مارول.

متأسفانه برای بقیه ما ، بیس‌پسهای شفاف ، ماساژور و رفلکسهای رعد و برق بوسمن از نشستن روی مبل حاصل نمی شوند. این نتیجه ساعتها و ساعتها در سالن بدنسازی است ، همراه با یک رژیم غذایی مناسب برای یک پادشاه آینده دار. . آیا می خواهید بدانید که چادویک چه تیغی خرد کرد؟ ادامه مطلب

سه اعتصاب ، شما حیرت انگیز است

T'Challa اولین نقش جسمی بوشمن نیست. در سال 2013 ، وی جکی رابینسون را به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار که در رقابت های بیوگرافی بزرگ Major League (MLB) رقابت می کند به تصویر کشید. درام بیوگرافی 42. و همچنین گرفتن نقش میدانی رابینسون در جنبش حقوق مدنی ، بوسمن نیاز به ظاهر اصیل ورزشی داشت. صحنه های فی

ارشد

با توجه به ماهیت بازی ، متخصصان قدرت ، سرعت و حرکات انفجاری را برای پرتاب یا ضربه توپ با سرعت های بالاتر ترکیب می کنند. برای آماده سازی ، بوسمن دو بار در روز به مدت سه ماه و نیم و به دنبال همان تکنیک های جوانب تمرین. وی در مصاحبه با GQ ، جلسات را "جنون" به دلیل سفت شدن چنین فعالیت هایی بر روی بدن عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد: "تمرکز آنها در مورد تقویت تاندونهای اطراف استخوان و مفصل است ، بنابراین شما نباید عضلات را از استخوان پاره کنید." لایک ها

بوسمن این فرصت را داشت که هنگام بازپس گیری پایگاه ی رابینسون با اسپرینت کردن از اول به دوم ، تمرین را امتحان کند. انجام این کار یک بار به اندازه کافی خسته کننده است ، اما کارگردان برایان هلگلند نیاز داشت چندین بار برای نرخ فریم های مختلف شلیک کند. طبیعتاً با اقدام سریع ، همه چیز پیش می رود. در نتیجه ، در هنگام گرمازدگی ، بوسمن 50 بار با ضربات تاندون به صحنه شلیک کرد. همانطور که بعداً اعتراف کرد ، "من مطمئناً لحظاتی را یدم که پایه های بدنم مانند بود ،" این برای روز است! "

روشن شوید . دوباره ، و دوباره ، و دوباره

گذشته از تکان دادن باسن و لرزیدن ، ظاهر بوسمن به عنوان پدرخوانده روح ، جیمز براون ، باید نسیم باشد در مقایسه با 42 ، درست است؟ اشتباه. هنگامی که یک نوازنده را به همان اندازه تأثیرگذاری به عنوان براون به نمایش می گذارید ، فشار بر این است که نه تنها به همان اندازه صدا کند بلکه به همان شکل حرکت کند. بوسمن در آماده سازی برای عملکرد خود در Get on Up ، برای بازیابی حضور در مرحله حضور الکتریکی در مرحله انتخابی در سال 2014 ، تمرین خود را با تمرین مهارت های رقص خود تا 8 ساعت کامل انجام داد.

براون هنرمندی بود که به خاطر محدود کردن محدودیت ها شناخته می شد ، به این معنی که بوسمن در کارنامه خود بیش از مرغ بد بو یا یک شیرجه معمولی احتیاج داشت. در مقدمه ای از سطح انعطاف پذیری Black Panther ، بوسمن مجبور شد شکافها را هنگام فیلمبرداری انجام دهد - نه یک بار بلکه 96 بار. این بازیگر اعتراف کرد که تیراندازی روز سخت تر از هر فعالیتی است که به عنوان جکی رابینسون انجام شده است. چه کسی می گوید هالیوود همه زرق و برق است؟

انتخاب شماره یک T'Challa

غواصی برای ی در پایگاه ، انجام انشعابات و گفتگو با آبشار ، باعث شد تا بوسمن دعوت به دنیای سینمایی مارول شود و او را به عنوان اولین بازیگری که Black Panther را در اکشن زنده به تصویر می کشد ، بدست آورد. بوسمن که اولین بار در جنگ داخلی 2016 بود ، حتی در هنگام بازی با یک نخبه ابرقهرمان از جمله Iron Man ، Captain America و Spider-Man در ترکیب قرار گرفت.

بخش عظیمی از جذابیت T'Challa از عملکرد بازیگری بوسمن ناشی می شود. او هوایی از راز ، انعطاف پذیری و صداقت را به ارمغان می آورد ، که نشانگر سختی ذهنی برای مطابقت با ضرب و شتم او است. در طول هرج و مرج جنگ داخلی ، T'Calla همچنان بر مأموریت خود برای انتقام از مرگ پدرش متمرکز است. اما هنگامی که تحقیقات وی موفق شد ، وی با جلوگیری از قتل قاتل پدرش ، هلموت زمو (دانیل برهول) ، تواضع نشان می دهد.

بوسمن وقتی لباس لباس ویبرانیوم ضد گلوله های سیاه و سفید را نشان می دهد ، لباس خود را استفاده می کند. رقص بی نظیر مبارزات او وحشیگری را تشدید می کند - تشدید شده توسط چنگال های قابل جمع شدن با تیغ و ظرافت ، و اطمینان حاصل می کند که عجایب واکاندا از بین می رود.

ابرقدرت ها از گیاهان قلب شکل

اگرچه بوسمن Black Panther را در جنگ داخلی به توده ها معرفی کرد ، T'Calla به مدت چندین دهه مورد علاقه طنزها بوده است. در ژوئیه سال 1966 ، این شخصیت ابتدا در Fantastic Four # 52 Marvel's ظاهر شد. T'Calla قدرت خود را با خوردن آب میوه های گیاه مخصوص قلب به عنوان بخشی از یک آیین باستانی عرفانی به دست آورد.

طبق افسانه ، این گیاه که فقط در واکاندا رشد می کند ، هدیه ای از جانب پلنگ خدا است. در مورد کسانی که کمتر از نظر روحی تمایل دارند ، توضیحات علمی این است که خصوصیات جادویی آن نتیجه جهش ناشی از یک شهاب سنگ ویبرانیوم است که با سقوط به داخل کشور خیالی آفریقا در آمده است.

منبع گیاهی هر چه باشد ، این مراسم موفقیت آمیز بود و حواس T'Challa را به طرز چشمگیری افزایش می داد. او می تواند عطرها را ردیابی کند ، در تاریکی ببیند و ضربان قلب دشمن را بشنود. او حس حساسیت ، قدرت فوق بشری ، سرعت و چابکی را افزایش داده است.

برای اجرای عدالت به چنین شخصیتی شگفت آور ، جای تعجب نیست که بوسمن باید به شدت آموزش ببیند.

یک روال تمرین پنهانی

برخلاف برخی از ستارگان MCU خود ، بوسمن وقتی که می گوید راز رژیم خود را توزیع می کند ، محکم مانده است. وقتی توسط E پرسیده شد! اخبار قبل از آزادی جنگ داخلی ، او از به اشتراک گذاشتن اطلاعات درونی برای کسانی که به دنبال تقلید نتایج خود هستند ، امتناع ورزید: "[آموزش شامل قدرت و انعطاف پذیری زیادی است ، اما من دیگر نمی خواهم بگویم. یا اسرار آموزش آنها را فاش کنید. "

اگرچه بوسمن مشخصات برنامه تمرینی خود را فاش نکرده است ، همه بازیگران در MCU به طرز ناامیدی به سر می برند ، و او از آنچه کریس اوانز به عنوان جلسات "کاملاً وحشیانه" یاد می کند ، فرار نمی کند. نکته اصلی دستیابی به بدن لاغر بوسمن ، تکنیک های کلاسیک بدن سازی ، از جمله آموزش مدار و یک رژیم غذایی مهم برای افزودن قدرت به پنجه های بلک پنتر است.

مانند همسورث و ایوانز ، پوندهای بوزما را بسته اند

تمرین وزنه برداری n نیاز به تمرکز بر روی آسانسورهای بزرگ مانند پرس سینه ، بن بست و چمباتمه دارد. با این حال ، لازم نیست که بوسمن به اندازه هموطنان MCU خود رشد کند. این بدان معناست که تمرکز کمتری روی تکرارهای کم (به طور معمول بین سه تا پنج) وزنهای سنگین است. درعوض ، او می تواند بر تکرارهای بالاتر (به طور معمول بین هشت تا 12) با مدت زمان استراحت کوتاهتر (حدود 30 ثانیه) تمرکز کند تا هیپرتروفی عضلات را افزایش داده و اندازه عضلات لاغر را برای زیبایی بیشتر جلوه دهد.

با تمرکز روی توده عضلانی لاغر

در حالی که همسورث و ایوانز در مدت زمان کوتاهی نیاز به بسته بندی پوند داشتند ، هدف بوزمن از لاغر ماندن به معنای این بود که او می تواند توده بدن خود را با سرعت کمتری افزایش دهد. این باعث می شود فضای بیشتری برای تأکید بر تمرینات قلبی و عروقی و مدار فراهم شود تا کالری بیشتری بسوزانید. بوشمن برای حرکات انفجاری تمرکز خود را روی تمرینات پلیومتری متمرکز می کند ، که با کار کردن روی الیاف عضلانی "پیچش سریع" قدرت را افزایش می دهد. تمرینات رزم آمیز همه چیز را پشت سر می گذارد ، با آموزش در ترکیب متنوعی از هنرهای رزمی ، از جمله capoeira ، کاراته ، گ فو ، و جیو جیتسو.

سرانجام ، بسیاری از تغییراتی که باعث تحول بدن می شود ناشی از تغذیه است. اگر او بدن خود را به درستی انجام ندهد ، کار سخت بوسمن در ورزشگاه هدر می رود. برای بسته بندی عضلات ، او به مازاد کالری برای افزایش جرم نیاز دارد. برای اینکه لاغر بمانیم و چربی بدن را به حداقل برسانیم ، احتمالاً این مازاد کمتر از همسورث یا ایوانز خواهد بود. رژیم غذایی او هنوز هم حاوی کربوهیدراتهای پیچیده اصلی (جو دوسر ، برنج قهوه ای ، سیب زمینی شیرین) ، چربی های سالم (ماهی ، آجیل ، تخم مرغ) و البته پروتئین های مختلفی است.

از دست دادن ماهیچه برای مارشال

بوسمن که بین اجرای نمایش های Black Panther Blackwiced ، با بازی Thurgood Marshall در بیو مارشال 2017 بازی کرد ، نبردهای فرودگاهی جنگ داخلی را جایگزین درگیری ها در دادگاه کرد. قابل درک است که اگر او همچنان توده را حفظ کند ، بوسمن به عنوان دادگستری آینده دیوان عالی کشور به نظر می رسد ، بنابراین برای اینکه شلوار متناسب و جارو شلواری مناسب داشته باشد ، این بازیگر باید 25 پوند از ماهیچه های سخت کسب کند.

بوسمن پنج ماه قبل از جنگ داخلی آموزش دید. وقتی فیلمبرداری در اوت 2015 پایان یافت ، بوسمن تا اواسط ماه دسامبر مجبور شد وزن فیلمبرداری مارشال را از دست بدهد. با این وجود او از اینکه لاغر می شود ، دلخور نیست. وی در گفتگو با South China Morning Post اظهار داشت: "ژیمناستیک به همان اندازه در کلمه گفتاری همان اندازه که در بدن جسمی وجود دارد عینک است. زبان یک ماهیچه است. واقعاً فرقی نمی کند که من باشم." من در حال دویدن یا انجام capoeira هستم و یا سخنرانی های طولانی می گویم ، صرفنظر از این ، یک ورزش است. "

برای بازگشت او به عنوان پلنگ سیاه ، بیشتر تلاش می کند

بین بسته بندی روی مارشال و آغاز تولید بلک پنتر در ژانویه سال 2017 ، بوسمن برای بازیابی توده عضلانی از دست رفته برای اطمینان از اینکه شانه هایش می توانند وزن انتظار بازگشت خود را به عنوان T'Challa داشته باشند ، بازیابی می کنند. با توجه به توجه بیشتر و افزایش زمان صفحه نمایش ، احتمالاً رژیم تمرینی بوسمن حتی شدیدتر از تمرین جنگ داخلی وی بوده است ، اما این اصول همچنان یکسان خواهند بود - پیشرفت تدریجی توده لاغر.

با قضاوت در مورد کلیپ ویدئویی که نشان می دهد بوسمن در حال تفریح ​​با شریک تمرینی خود است ، بخش بزرگی از آماده سازی وی صرف خواهد شد تا بلک پنتر به همان اندازه خوب ، اگر بهتر نیست ، در صحنه های جنگی خوب به نظر برسد. و مسئولیت اضافه شده در بازگشت به واکاندا یک پادشاه تازه تاجگذاری شده ، تنها انگیزه ای برای T'Challa نیست که کشنده باشد.

یک بدن قاتل برای مقابله با Killmonger

T'Challa قرار است با نامسیس خودش - Killmonger - روبرو شود. سرپرست کمیک ها ، معادل اکشن استی مایکل بی جوردن ، اریک استیونز ، یک سرباز سیاهپوست آمریکایی و تبعید واندان به دنبال سرنگونی سلطنت جدید است.

هر کس به عنوان آدونیس جانسون کرید در رینگ اردن را تماشا کند ، می داند که او تازه کار برای وزنه برداری نیست. جردن با مربی خود کرید ، کوری کالیته ، در آماده سازی بلک پنتر دوباره به هم پیوسته است. با قضاوت در مورد تریلر و عکس از مجموعه ، اردن در حال ساختن یک بدنه در حال حاضر چشمگیر است تا بتواند کیلم مونگر را بازی کند ، و مسابقه ای سالم را برای هم ستاره خود فراهم می کند.

اگرچه روال تمرینی بوسمن از یک باکی باربی باروس بهتر محافظت می شود ، یک چیز تضمین شده است - با فرا رسیدن زمان زمان ، او به نظر می رسد جنگ مناسب ، پنجه بند ، و آماده دفاع از تاج و تخت خود را دارد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها